Fejlmeddelelse

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls i menu_set_active_trail() (linje 2405 af /var/www/frederikshavnrideklub.dk/public_html/includes/menu.inc).

Juleferie og prisstigninger

Undervisning
Sidste dag med holdundervisning er onsdag den 20. december (dog fastholdes springundervisningen den 21. december) Vi er klar igen i 2018 den 4. januar.
 
 Prisændringer og ændringer på holdene
Der er besluttet nogle prisændringer på enetimer gældende fra januar 2018:
Se de nye priser her: http://frederikshavnrideklub.dk/node/37
I forbindelse med flytningen af springundervisningen og Jans opstart, vil der komme ændringer på nogle af vores hold. Alle de berørte vil blive kontaktet af Mai-Britt og holdoversigterne vil blive opdateret på hjemmesiden, så snart der er fuldt overblik.